ПЕРШОКУРСНИКІВ-ЖУРНАЛІСТІВ МЕГУ ПРИВІТАВ ПОСОЛ

Студентів першого курсу факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем′янчука привітав із початком навчання екс-посол України у США, Польщі і Туреччині, Надзвичайний та Повноважний Посол України, заслужений юрист України Олександр Моцик. Він побажав майбутнім працівникам ЗМІ «стати творцями нових, якісних медіа».

Також повідомив, що у його робочих планах – відвідання МЕГУ на початку жовтня нинішнього року: він проведе прес-конференцію у Студентському інформаційному агентстві факультету журналістики МЕГУ для місцевих та всеукраїнських видань, презентує новий збірник своїх праць про дипломатію та книгу про Надзвичайних і Повноважних Послів України, які народилися на землі історичної Волині (у Волинській, Рівненській та Житомирській областях).

Олександр Моцик вже бував у Студентському інформаційному агентстві МЕГУ, де зустрічався із журналістами.