Першокурсники факультету журналістики зняли мотивуюче відео #ЗалишайсяВдома

Студенти першого курсу факультету журналістики активно навчаються дистанційно та вже встигли засумувати за наповненими буднями. Але вони дотримуються правил карантинного режиму та вирішили пригадати початок свого навчання у фомі невеличкого відео, де представили яскраві моменти першого навчального семестру.
Попри усе бажання знову відвідувати пари, наголошують вони на тому, що потрібно берегти себе та рідних і підтримують національний флешмоб #ЗалишайсяВдома.