Перший проректор отримав диплом академіка

Першого проректора Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, доктора юридичних наук, доцента, професора кафедри кримінального права і правосуддя Віталія Дем`янчука обрали академіком у
Академії адміністративно-правових наук.
Диплом про визнання та обрання датовано жовтнем минулого року та вже передано власнику.
Колектив Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука вітає Віталія Анатолійовича із високим визнанням та бажає наснаги на нові наукові досягнення!