Перспективи автоматизації та комп’ютеризації обговорили в МЕГУ

Стейкхолдер факультету кібернетики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Віктор Красінський зустрівся із студентами 1-го курсу.

В рамках Дня кар’єри програміста директор компанії “Енергозахист” розповів про перспективи автоматизації та комп’ютеризації підприємств різного рівня в сучасному суспільстві. Роль фахівців з програмного забезпечення та комп’ютерних технологій в цілому найвагоміший у цій трансформації. Кожен студент факультету кібернетики МЕГУ матиме можливість відвідати диспетчерской пункт Рівнеобленерго та пройти практику на великому підприємстві.
На закінчення заходу пан Віктор продемонстрував засоби захисту від електричного струму, з яким часто зустрічаються фахівці у роботі.