МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Перспективи автоматизації та комп’ютеризації обговорили в МЕГУ

Стейкхолдер факультету кібернетики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Віктор Красінський зустрівся із студентами 1-го курсу.

В рамках Дня кар’єри програміста директор компанії “Енергозахист” розповів про перспективи автоматизації та комп’ютеризації підприємств різного рівня в сучасному суспільстві. Роль фахівців з програмного забезпечення та комп’ютерних технологій в цілому найвагоміший у цій трансформації. Кожен студент факультету кібернетики МЕГУ матиме можливість відвідати диспетчерской пункт Рівнеобленерго та пройти практику на великому підприємстві.
На закінчення заходу пан Віктор продемонстрував засоби захисту від електричного струму, з яким часто зустрічаються фахівці у роботі.