МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Підготовчі курси до ECL

Підготовчі курси та пробне тестування з міжнародного мовного тесту ECL

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука запрошує всіх бажаючих на корективний курс з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL, який  підтверджує знання англійської мови на рівні В2. Курси проводять досвідчені та сертифіковані викладачі кафедри романо-германської філології. По закінченню курсів слухачі мають змогу скласти міжнародний мовний тест ECL, що проводить Київський освітньо-екзаменаційний центр на базі ПВНЗ  «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

Термін подачі заяв та проведення курсів:

На курси з підготовки до міжнародного мовного тесту приймаються бажаючі, рівень володіння англійською мовою яких є не нижче А2.

Тривалість курсів:

– повний корективний курс становить 3 місяці (20 занять по 2 академічні години);

– інтенсивний курс становить 10 занять по 2 академічні години.

Група складається мінімум з 5 осіб. Групи формуються в залежності від надходження заяв.

Вартість курсів: Курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL (3 місяці) – 3800 грн  ; інтенсивний курс з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL (10 занять) – 1900 грн

Попередній запис на курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL, який підтверджує знання англійської мови на рівні В2

YouTube