Підписано Меморандум про співпрацю між ОДА та МЕГУ

Сьогодні було підписано Меморадум про співпрацю між нашим університетом та Рівненською обласною державною адміністрацією. Предметом Меморадуму є співпраця та координація зусиль щодо розширення освітніх та спортивних можливостей для молоді.

"У нас є давня і тісна співпраця. Наші спортсмени там здобувають освіту і тренери підвищують кваліфікацію" - такими словами розпочав офіційну частину заступник директора департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА - начальник управління молоді та спорту пан Віталій Ліпський.

«Ми переконані, що цей декларативний документ поглибить нашу багаторічну та плідну співпрацю з Рівненською ОДА та розширить можливості студентської молоді в реалізації творчих задумів» - зазначив ректор університету, Віталій Дем’янчук.

Голова облдержадміністрації, пан Віталій Коваль відмітив - "До спортсменів так, як ставляться у вас, на жаль, не ставляться ні в одному закладі області. Дуже дякую за цей приклад!" та побажав подальшого розвитку нашому університету.

Тільки синергія закладів освіти, органів влади та представників бізнес сектору може перетворити абітурієнта в освічену молоду людину з прикладними знаннями та навичками.