ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ НА ІСТОРИКО-ФІЛОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТ

29 березня 2021р. відбулася підсумкова відеоконференція з навчальної та виробничої (педагогічної) практики для студентів 3 та 4 курсів історико-філологічного факультету ОП 014 Середня освіта. Мова і література (англійська). Практика тривала з 1 лютого по 15 березня 2021р. у ЗОШ №20. Студенти поділилися враженнями від набутого досвіду, продемонстрували матеріали практики, розповідали про перші здобутки.

Керівник практики, доц. Гришкова Н.В. та викладачі кафедри романо-германської філології відзначили, що практиканти підтвердили належний рівень теоретичних знань під час творчої педагогічної діяльності в умовах, оптимально наближених до роботи за фахом, значно підвищили рівень фахових компетентностей, визначили позитивні моменти, вказали на недоліки та дали поради на майбутнє.
Отже, навчальна та виробнича (педагогічна) практика для студентів 3 та 4 курсів історико-філологічного факультету ОП 014 Середня освіта. Мова і література (англійська) пройшла на належному рівні.