МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Питання самозайнятості розглядали у МЕГУ

Науково-практичний семінар на тему «Психологія успіху: розвиток самозайнятості і створення власного бізнесу» відбувся на економічному факультеті. Захід підготували  Заступник завідувача кафедри економіки та фінансів, кандидат економічних наук, доцент Лариса Коваль та кандидат економічних наук, доцент Вікторія Артюшок.

Запрошені студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу отримали базові знання для початку власної справи. Присутніми були майбутні економісти, які ще не закінчують навчання, але вже шукають можливості для подальшого розвитку індивідуально та в форматі продовження навчання в університеті.

Охоплено було питання розробки ідеї, яка буде перспективною на сучасному ринку та зможе зацікавити аудиторію до масового попиту. Обговорили також стратегії ціноутворення, які можуть бути перспективними в залежності від типу товару та купівельних можливостей потенційної аудиторії. Окремою підтемою став розгляд варіативності шляхів розповсюдження та аналізу цільової аудиторії. Цікавість присутніх викликали також питання самоменеджменту і правильної постановки задач для стрімкого розвитку бізнесу.

Під час заходу багато уваги було приділено етапу попереднього планування, під час якого й визначаються основні моменти розвитку планованого бізнесу. Також докладно розглядали шляхи розповсюдження рекламних повідомлень в залежності від рівня поінформованості аудиторії про товари.

YouTube