Побачила світ нова монографія професора МЕГУ

Сьогодні відомим Латвійським виданням «Baltija Publishing» видано монографію декана юридичного факультету МЕГУ, кандидата юридичних наук, професора Боровика Андрія Володимировича та професора кафедри політології, державної безпеки та управління Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України Колба Олександра Григоровича «Theoretical and practical problems of application in Ukraine of actions of physical force, special means and weapons to convicted, imprisoned».

На 730 сторінках автори описали основні теоретичні та практичні проблеми застосування в Україні спеціальних засобів і зброї до засуджених, навівши при цьому статистику з 1991 по 2019 роки.

Враховуючи те, що робота виконана іноземною ( англійською) мовою, з нею зможуть ознайомитись юристи закордонних правозахисних організацій, Європейського суду з прав людини, вчені відомих Європейських університетів. Рецензентами монографії виступили відомі доктори юридичних наук, професори з України, Чехії, Білорусії та Грузії.