Почесні грамоти з нагоди Дня науки отримали науковці МЕГУ

З нагоди Дня науки викладачів та професорів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука відзначили високими нагородами.

Рівненська ОДА нагородила Почесними грамотами  першого проректора університету, доктора юридичних наук, доцента, професора кафедри кримінального права і правосуддя Віталія Дем’янчука та декана історико-філологічного факультету, доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри української мови та літератури Тамілу Грубу.

Рівненська обласна рада відзначила Почесною грамотою наукові здобутки доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри математичного моделювання Йосипа Джуня та кандидата історичних наук, доцента, професора кафедри історії Андрія Жив’юка.

Управління освіти і науки Рівненської ОДА Почесними грамотами удостоїла декана факультету журналістики, доктора наук із соціальних комунікацій, доцента, професора кафедри соціальних комунікацій Ольгу Мітчук, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки Оксану Марчук, кандидата географічних наук, доцента кафедри географії і туризму Оксану Яроменко, кандидата економічних наук, викладача кафедри економіки і фінансів Анастасію Яковчук та старшого викладача кафедри здоров’я людини та фізичної терапії Ігоря Петрука.

Почесну грамоту та сертифікат на отримання обласної премії від Управління освіти і науки Рівненської ОДА здобула кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови та літератури Маргарита Шкабаріна.

Вітаємо науковців із високими відзнаками та бажаємо нових здобутків на освітній ниві!