МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Подяки отримали ректор, перший проректор та менеджер МЕГУ

Сьогодні голова Новоград-Волинської районної ради І скликання, Новоград-Волинський міський голова ІІ, ІІІ та VІ скликань Володимир Загривий вручив особливі подяки. 

Вагому нагороду отримали ректор Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, заслужений працівник освіти України Анатолій Дем`янчук, перший проректор університету, доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального права і правосуддя Віталій Дем`янчук та менеджер з адміністративної діяльності університету, викладач кафедри економіки та фінансів Олег Онофрійчук.

Вдячність було висловлено за особисті заслуги в розбудові Нової України, значний вклад у розвиток міжрайонної громади, активну участь у громадсько-політичній роботі та сприянні у відродженні історії краю і видачі книги «Звягель. Новоград-Волинський. Історія. Життя як на долоні».