МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Поліція завітала на юридичний факультет МЕГУ

На юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука відбулась зустріч студентів з представниками Патрульної поліції Рівненської області.

Під час зустрічі інспектори поліції розповіли студентам-юристам про специфіку своєї роботи, про те є к здійснюється патрулювання, до кого і як звертатися по допомогу у різних життєвих ситуаціях.

Чимало питань студенти-юристи поставили, що процедур огляду особи та транспортного засобу, а також щодо можливості оскарження дій поліцейських. Водночас, студенти юрфаку багато розпитували про умови вступу на службу до Патрульної поліції, а також про вимоги до кандидатів.

На завершення зустрічі представники Патрульної поліції Рівненської області запросили студентів в гості, а у перспективі поповнити підрозділи Національної поліції.