МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Посли європейської молоді в Україні: оголошено новий набір

Молодіжна волонтерська ініціатива «Посли європейської молоді» запрошує українців віком 16-26 років подавати заявки. Тепер відбір буде проводитися кожні три місяці. 

Ініціатива пропонує своїм учасникам можливості волонтерської діяльності, професійного розвитку та молодіжного лідерства. Посли європейської молоді підтримують та беруть участь у таких заходах:

• заходах ЄС, у тому числі в європейських молодіжних форумах, конференціях Східного партнерства, навчальних поїздках та семінарах ЄС по всьому регіону та в державах-членах ЄС;

• експертних тренінгах – щоб дізнатися про ключові теми стосовно ЄС безпосередньо від експертів; до таких експертів належать офіційні представники ЄС, дипломати, журналісти, представники громадянського суспільства та компаній;

• тренінгах для Послів європейської молоді, що дозволяють учасникам стати тренерами, менторами або консультантами в рамках ініціативи, щоб вони могли передавати свої знання та досвід своїм одноліткам.

• онлайн-заходах, таких як лекції, практичні семінари, ідеатони, вікторини, зустрічі, візити до шкіл, ярмарки, Дні Європи або дискусії в Instagram у форматі прямих трансляцій, кампанії в соціальних медіа, влоги тощо. 

Ініціатива «Посли європейської молоді» є добровільною та не передбачає будь-якої оплати. Проєкт «EU NEIGHBOURS east» покриває витрати на проведення волонтерських заходів Послів європейської молоді та їхню участь у міжнародних конференціях за кордоном.

Ти можеш ознайомитися з усіма критеріями відбору та частими запитаннями й відповідями тут. https://euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/yeas/apply

Щоб подати заявку на участь в ініціативі, надішли нам Попередню заявку, заповнивши коротку форму тут

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKwNJSEHWcAUrFPcKJM27kD7mKfmwn23_KSAgT9mItR_wsgg/viewform

Після отримання заявки регіональні та національні представники ініціативи зв’яжуться з тобою та проконсультують щодо подальших кроків.  

Загалом процес подання заявок простий. Він складається з заповнення форми, проходження короткого опитування, спілкування з Національними контактними особами та активної участі в заходах Послів європейської молоді.  

Ми приймаємо нові заявки чотири рази на рік – наприкінці кожного кварталу. Однак навіть під час періоду кандидатства ти вже можеш брати активну участь у заходах ініціативи.  

Після подання заявки до Послів європейської молоді, тобі буде призначено ментора. 

1. Як відбираються Посли європейської молоді?

Щоб стати Послом європейської молоді, ти повинен дотримуватися відповідної процедури. Перший етап – висловлення своєї зацікавленості в тому, щоб стати Послом європейської молоді. Незабаром після цього національні представники твоєї країни зв’яжуться з тобою. Потім ти повинен пройти процедуру перевірки на предмет відповідності, що складається з менторської програми, в рамках якої ти також повинен пройти коротке опитування. Фінальний етап – це призначення. На цьому етапі, окрім оцінювання проєктом «EU NEIGHBOURS east», твою кандидатуру буде проаналізовано та ухвалено Представництвом ЄС в Україні та Європейською Комісією. Весь процес може зайняти певний час, але все набагато простіше, ніж видається!

Нові кандидати на участь в ініціативі «Посли європейської молоді» будуть ухвалюватися чотири рази на рік – наприкінці кожного кварталу. Тривалість твого особистого аплікаційного процесу залежить від твого прогресу, а також від того, коли ти подав заявку. Він може зайняти від одного до трьох місяців щонайбільше. 

Навіть якщо ти не є Послом європейської молоді, ти можеш брати участь у заходах, які організовують Посли європейської молоді! Тобі це цікаво? Якщо так, то щоб бути в курсі подій, зроби наступне:  

  • Підпишися на EU NEIGHBOURS east у Facebook – ми регулярно інформуємо про нові ініціативи Послів європейської молоді, до яких можна долучитися!
  • Долучися до мережі «Молодь європейських сусідів» у Facebook – будь у курсі діяльності Послів європейської молоді у твоїй країні та бери участь у різних цікавих конкурсах і завданнях!