МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

ПОСВЯТА В «ТУРИСТИ»

Чудовий і креативний захід в рамках святкування 25-річчя нашого університету та присвячений Дню туриста проходив 30 вересня 2018 року в лісовому масиві поблизу села Грушвиця Рівненського району!!!

Учасникам була запропонована цікава і насичена програма, яка передбачала спортивні ігри, розважальні заходи, а також видовищні форми дозвілля. Студентів МЕГУ спеціальностей «географія» та «туризм» супроводжували викладачі кафедри географії і туризму Шкіринець В.М. та Глушкова Т.С.

 

Метою туристичного свята була популяризація спортивного туризму та краєзнавства, як засобу активного відпочинку і оздоровлення студентської молоді, пропаганда здорового способу життя.

YouTube