МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Практична підготовка психологів МЕГУ

Студенти першого курсу магістратури, що навчаються на майбутніх психологів із користю провели час на інтерактивному занятті. Майбутні фахівці завітали до Рівненського економіко-правового ліцею на зустріч із практичним психологом Мариною Дяченко.
Пані Марина не так давно сама закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука, а сьогодні вже проводить відкриті заняття зі студентами. В рамках лабораторної роботи було обговорено види та особливості роботи практичного психолога із підлітками.
Також увагу звернули й на специфічні фахові методики, що допомагають у професійній діяльності. Марина Дяченко із задоволенням ділилася власним практичним досвідом та відповідала на запитання студентів. Цікаву та корисну зустріч організувала кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Наталія Терновик.