Практику здійснення реальних інвестицій у виробничий сектор економіки обговорили на економічному факультеті МЕГУ

Чи можливо успішно інвестувати сьогодні у створення виробництва? Які підводні камені у пошуку кредитних ресурсів? Як врахувати впливи зовнішнього середовища на розбудову логістичних та виробничих ланцюжків? Як вирішити ключові проблеми ресурсного забезпечення інвестиційного проекту? На ці та багато інших запитань почули відповідь бакалаври і магістри освітньої програми «Менеджмент організацій», а також усі бажаючи, що приєднались до он-лайн лекції випускника економічного факультету МЕГУ, успішного управлінця, керівника спеціалізованого виробничого сільськогосподарського кооперативу «Селянський ліс» Віктора Москвича.

На прикладі встановлення лінії з переробки деревини на власному підприємстві доповідач окреслив ключові можливості та загрози реалізації інвестиційного проекту, орієнтованого на експорт.

Численні запитання слухачів засвідчили великий інтерес аудиторії до проблем розвитку виробничого сектору економіки як фундаменту та головного чинника економічного зростання.

Дякуємо професорсько-викладацькому складу кафедри менеджменту та Віктору Москвичу за пізнавальну й корисну зустріч.