Працівники Міжнародно-проектного відділу разом з заступником ректора з інвестиційної та інноваційної діяльності взяли участь в дводенному тренінгу «Активні Громадяни»

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Програма стартувала в 2009 році та реалізується більше ніж у 78 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки.

Мета програма полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В період 27-28.03.2021 (10 год) під час тренінгу фесілітатори обговорювали питання, що стосуються діяльності активних громадян, захисту їх прав. Велика увага приділялася проектам, які можуть бути реалізовані активними громадянами в наступному році.

Також під час тренінгу вдосконалювали навички практичного написання проектів, особливості написання заявки, а також вимоги щодо правильного складання бюджету проекту: на що можна витрачати гроші, а на що категорично заборонено.