Працівники університету провели у м. Кременець науково-методичний семінар «Соціально-волонтерська робота з дітьми з особливими потребами»

19 лютого 2020 року науково-педагогічні працівники Міжнародного економіко-гуманітарного університет імені академіка Степана Дем’янчука організували та провели у Волинському ліцеї імені Нестора Літописця науково-методичний семінар «Соціально-волонтерська робота з дітьми з особливими потребами» для викладачів м. Кременець та Кременецького району Тернопільської області, під час якого учасники семінару були ознайомлені з досягненнями  факультетів та кафедр Міжнародного економіко-гуманітарного університет імені академіка Степана Дем’янчука у питанні психологічної та фізичної реабілітації дітей з особливими потребами.

З доповідями виступили:

1. Д.е.н., професор, проректор з наукової роботи Борейко В. І. на тему: «Волонтерська робота працівників та студентів університету з фізичної реабілітації дітей з особливими потребами «На хвилях добра», яку реалізує факультет здоров’я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університет імені академіка Степана Дем’янчука під керівництвом к.пед.н., заступника декана факультету Коваля В. В.

1. Викладач кафедри початкової та дошкільної освіти, сурдологопед вищої категорії Хлєбнікова Г. О. на тему «Спеціальні вправи для роботи в позаурочний час і оцінювання дітей з особливими потребами».

1. К.психол.н., доцент завідувач кафедри психології Михальчук Ю. О. на тему «Переживання психотравм батьками, що виховують дітей з особливими потребами».

Учасники семінару були ознайомлення з матеріально-технічною базою та навчально-методичним забезпеченням, які використовують науково-педагогічні працівники та студенти університету для психологічної та фізичної реабілітації дітей з особливими потребами. Всім учасникам семінару була надана інформація про діяльність Міжнародного економіко-гуманітарного університет імені академіка Степана Дем’янчука, а бажаючим також – авторська програма науково-дослідної та волонтерської роботи Коваля В. В. з фізичної реабілітації осіб з особливим потребами «На хвилях добра».