МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Презентовано нове просвітянське видання

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація дитячої книги “Царівна Жаба” Антіна Лотоцького, який творить під псевдонімом Вільшенко. Ця чудова книга з’явилася на світ завдяки просвітянам, зокрема, Михайлу Борейку та іншим небайдужим людям.

Післямову до “Царівни Жаби” написала доцент кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук. Вона виступила на презентації зі словом про автора. Антін Лотоцький надзвичайно майстерно обробив народну козаку, надав їй неповторного національного колориту, виклав віршованою мовою. Казку інсценізували школярі-пластуни з НВК “Престиж”, вони ж власноруч зробили з паперу та картону декорації, персонажів і, як справжні актори, демонстрували лялькову виставу. Оригінальні ілюстрації до цієї казки намалювала Анастасія Бачинська.

Присутні на презентації студенти 1-2 курсів історико-філологічного факультету таким чином не тільки ознайомилися з новим виданням, а й поповнили свої знання з курсу “Дитяча література”, у контексті якого вивчається творчість Антіна Лотоцького.