МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Проблеми навчання й працевлаштування розглянули в МЕГУ (ВІДЕО)

Науково-практичний семінар «Методологія пошуку роботи. Основні інновації та методи на ринку праці» провели на базі економічного факультету  Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. На заході  студенти університету, викладачі, а також майбутні абітурієнти, студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу опановували основні методи знаходження робочих місць в сучасних умовах.

Захід розпочався ознайомчим відеороликом про історію та структуру МЕГУ, що сформував певне уявлення про університет в гостей. Із вступним словом до аудиторії звернувся декан економічного факультету Костянтин Артюшок, який розповів про навчання в університеті.

Віктор Голуб, заступник начальника відділу організації профорієнтації Рівненського обласного центру зайнятості, ознайомив публіку з технікою пошуку роботи та станом регіонального ринку праці. Особливо корисною інформацією для молоді стало пояснення щодо написання правильного резюме. Його колега Тетяна Фінкевич, розповіла про онлайн-платформу служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа», над якою вона працювала та показала широкий спектр можливостей при виборі професії й місця роботи.

YouTube