Проблеми управління закладами охорони здоров`я обговорили під час круглого столу на економічному факультеті МЕГУ

На економічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука відбувся круглий стіл на тему “Актуальні проблеми управління закладами охорони здоров`я в умовах медичної реформи”.

У ролі запрошених спікерів виступили начальник обласного управління охорони здоров`я РОДА Юрій Осіпчук та регіональний координатор з питань охорони здоров`я програми “U-LEAD з Європою” Василь Височанський.

Дискусія вийшла вкрай активною та гострою, оскільки більшість студентів 1 курсу магістратури вже мають практичний досвід і задавали питання щодо конкретних робочих аспектів. Таким чином, під час зустрічі вдалося обговорити проблеми фінансування галузі, стратегій розвитку, управління витратами та ресурсами, а також податкові нюанси.