Проблеми плагіату обговорили студенти факультету журналістики

Студенти факультету журналістики долучилися до майстер-класу на тему «Як під час навчання не втрапити в халепу з плагіатом». Проводила заняття доктор наук із соціальних комунікацій, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олена Рижко. Захід відбувся у онлайн-режимі.

Авторка підняла питання академічної доброчесності та її порушення, авторського права в сучасному інформаційному просторі. Разом зі студентами активно велося обговорення питань плагіату та видів відповідальності за плагіат. Особливу увагу було приділено правильній роботі з джерелами, щоб не стати плагіатором мимоволі. У контексті практичної журналістської діяльності розглядали також проблеми із плагіатом ідей та самоплагіатом.