МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Пробне тестування IELTS

Пробне тестування з міжнародного мовного тесту IELTS

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука запрошує всіх бажаючих на пробний іспит IELTS ( рівнь В2).

 ЯКА МЕТА ПРОБНОГО ТЕСТУ?

IELTS є складним іспитом не тільки через те, що вимагає від кандидата впевненого знання англійської мови, але й тому, що має чітку і обмежену за часом структуру, представлену блоками завдань. Безліч достатньо підготовлених кандидатів дуже часто не складають тест через невміння правильно розподілити час. Для того, щоб отримати повне уявлення про процедуру іспиту, ми проводимо пробний тест IELTS, метою якого буде не лише зріз Ваших знань, але також і відображення Ваших слабких місць, які вимагають додаткової підготовки. Пробний тест оцінює всі 4 мовні навички: читання, слухання, письмо, говоріння.

Пробний тест дає можливість:

  – оцінити рівень готовності до здачі тесту з англійської мови;

  – ознайомитися зі структурою іспиту;

  – послухати коментарі викладача щодо зроблених Вами помилок на пробному іспиті.

Вартість пробного тестування з міжнародного мовного іспиту IELTS – 400 грн.

Реєстрація на пробне тестування:

YouTube