МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Пробне ЗНО 2021 (online)

Невизначена ситуація сьогодення породжує серйозні проблеми для майбутніх абітурієнтів. Та попри все ми залишаємось оптимістами. Ви успішно завершите навчання в школі та станете абітурієнтами найкращих університетів України.
Стати студентом можна лише за результатами ЗНО. Та не таке страшне зовнішнє оцінювання, якщо до нього як слід підготуватись. Фахівці Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука оперативно відреагували на карантинні заходи і запрошують Вас на пробне онлайн ЗНО з української мови та літератури, історії України і математики. Ми пропонуємо Вам декілька платформ для самостійної підготовки до тестування. Завдання подібні до реальних і адаптовані до онлайн режиму виконання.  Якщо ж не складете ЗНО, не варто розчаровуватись. Адже у нашому університеті є навчання за європейськими програмами, на які складати ЗНО не потрібно. Ми знаємо як вийти із будь-якої ситуації! Ми з Вами! Не склали ЗНО – це не вирок, а вибір іншого життєвого шляху! 


Українська мова та література

 


Історія України

 


Математика

 


 

YouTube