ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ СТАТЕЙ ДО ЗБІРНИКА СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ПРАЦЬ

Збірника студентських наукових праць Випуск 1(13) Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Вподовж навчального року за результатами проведених наукових досліджень студенти можуть здійснити публікацію своїх досліджень. Термін подачі статей до чергового номера студентського збірника – 15 квітня.

До збірника приймаються статті студентів за напрямами педагогіка і психологія, історія, філологія, географія та туризм, соціальні комунікації, право, кібернетика, економіка та фінанси, здоров’я, фізична культура та спорт.

Мова публікацій: українська, російська, англійська.

При підготовці статей до студентського збірника прошу дотримуватися вимог. Всі статті до студентського збірника подаються начальнику відділу з наукової діяльності та аспірантури на електрону адресу aspiranturamegu@gmail.com.

Зразок статті