МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ СТАТЕЙ ДО ЗБІРНИКА СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ПРАЦЬ

Збірника студентських наукових праць Випуск 1(13) Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Вподовж навчального року за результатами проведених наукових досліджень студенти можуть здійснити публікацію своїх досліджень. Термін подачі статей до чергового номера студентського збірника – 15 квітня.

До збірника приймаються статті студентів за напрямами педагогіка і психологія, історія, філологія, географія та туризм, соціальні комунікації, право, кібернетика, економіка та фінанси, здоров’я, фізична культура та спорт.

Мова публікацій: українська, російська, англійська. 

При підготовці статей до студентського збірника прошу дотримуватися вимог. Всі статті до студентського збірника подаються начальнику відділу з наукової діяльності та аспірантури на електрону адресу aspiranturamegu@gmail.com.

Зразок статті