Професор МЕГУ долучився до створення нового науково-практичного коментаря

Професор кафедри кримінального права і правосуддя, кандидат юридичних наук, доцент Боровик Андрій Володимирович спільно з іншими науковцями провідних вишів країни, під егідою Центру дослідження проблем адміністративної юстиції Національної академії правових наук України, підготували науково-практичний коментар законів України «Про порядок відшкодування школи завданої громадянинові незаконними діями органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування, прокуратури та суду», «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».

Наукове видання об’єднує науково-практичні коментарі до законів, що не мають спільного предмету регулювання, але мають так би мовити спільний центр життя - кримінальне провадження

Один із них стосується гарантій особам, які постраждали унаслідок протиправних дій правоохоронних органів та органів правосуддя при здійсненні заходів кримінального провадження і відправлення правосуддя.

Інший розкриває наявні гарантії забезпечення безпеки для осіб, які є учасниками кримінального провадження.