МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Програма для реабілітації людей із особливими потребам реалізовується в МЕГУ

Підтримка фізичного здоров`я для людей з особливими потребами організована у спортивно-оздоровчому комплексі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Просто зараз діти із вадами відвідують заняття, які можуть покращити не тільки загальне самопочуття, але й допомогти отримати необхідні навички.

Усі, хто потребує фізичної реабілітації та занять у басейні отримують професійну допомогу, яку можуть гарантувати викладачі та студенти факультету здоров`я, фізичної культури і спорту.

Нагадаємо, що соціальна програма для реабілітації людей із особливими потребами реалізується в МЕГУ впродовж останнього року.

YouTube