МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Програма обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) 2021-2022 з компонентом «STEM та підприємництво» (UUAESE)

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) з додатковим компонентом «STEM та підприємництво» (UUAESE) – ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. 

ОПИС ПРОГРАМИ

Учасників програми відбиратимуть за такими критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

Програма обміну студентів вищих навчальних закладів Global UGRAD з компонентом UUAESE передбачає наступне фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, оплату вартості навчання в американському університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

Учасники вивчають предмети у своїй фаховій галузі, а також предмети з американістики. Стандартна кількість академічних кредитів (credits) за семестр – 12. Кількість кредитів (3) з американістики входять до обов’язкових 12 кредитів  за семестр. 

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

  • мати українське громадянство, проживати в Україні та навчатися в вищому навчальному закладі України на 1-2 курсі (програма бакалаврату) на час проведення конкурсу;
  • бути старше за 18 років на момент початку навчання у США;
  • бути студентом денної форми навчання програми бакалаврату в українському університеті будь-якої форми власності;
  • мати високий рівень академічної успішності, соціальної активності та лідерський потенціал;
  • володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;
  • мати можливість почати навчання у Сполучених Штатах з січня 2022 року. Фіналісти конкурсу не можуть самостійно обирати дати програми чи відкладати участь у програмі на пізніший термін;
  • відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Кандидатам необхідно зареєструватися на сайті: www.worldlearning.org/ugrad, щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі у програмі. Кандидати зможуть заповнити свою анкету, а також відправити рекомендаційні листи та інші документи онлайн. 

Кінцевий термін подання анкет – 28 лютого, 2021 р., 17:00 EST (за східноєвропейським часом).

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою: KyivUGRAD@state.gov 

YouTube