МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Проєкт «Кузня професії від випускників» успішно стартував у новому навчальному році

На факультеті журналістики у ході реалізації унікального проєкту передачі практичного досвіду випускників студентам відбулася он-лайн зустріч із власним кореспондентом телеканалу «Україна» Володимиром Миколайчуком. Темою заходу стали особливості роботи власкора у польових умовах.

Під час зустрічі студенти дізнались про характерні відмінності організації робочого процесу власного кореспондента на центральному телеканалі, основні вимоги до збору інформації та специфіку роботи на відстані від центрального апарату редакції.

Особливо студентів цікавили питання ефективності праці на відстані, методику підбору тем для висвітлення, а також основні викликів у роботі власного кореспондента. Окрім основної теми, пан Володимир розповів про свій шлях реалізації у професії, навів багато прикладів складних ситуацій, що виникали під час "роботи у полі" та дав поради щодо їх вирішення.