Проєкт від стейкхолдерів «Кузня професії» стартува на факультеті журналістики МЕГУ

На факультеті журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука розпочалася серія майстер-класів «Кузня професії» від стейкхолдерів. Професіонали діляться досвідом зі студентами факультету журналістики.

Олександр Харват, український фотограф, член правління Національної Спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP), член Національної Спілки журналістів України, член Національної Спілки краєзнавців України, член правління Національної спілки фотохудожників України, Посол Миру продовжує ділитися практичним досвідом та навичками зі студентами факультету журналістики.

Щиро дякуємо за уроки професії!