МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Протидія нелегальній праці: студенти-журналісти долучилися до тренінгу

Соціальний тренінг «Журналістське розслідування на тему нелегальної праці? Як інспектори праці збирають інформацію про роботодавців-порушників і чим у боротьбі з нелегальною зайнятістю допомагають ЗМІ» сьогодні відвідали студенти факультету журналістики.

Фахівці Управління Держпраці у  Рівненській області Маргарита Захарчук та Олександр Біловол розповіли про алгоритм роботи інспекторів Управління Держпраці у виявленні незадекларованої праці та закликали майбутніх випускників бути свідомими у питаннях офіційного влаштування на роботу.

Також піднімалися питання щодо втрат, які несуть нелегальні працівники і причини звернень за допомогою до Управління Держпраці. Цікаві ситуації з робочих буднів та опис хитрощів, які застосовують роботодавці-порушники і штрафи за них викликали бурхливу реакцію в аудиторії.

YouTube