Присвоєно найвище фотографічне звання MFIAP – Майстер FIAP доцентові факультету журналістики!

Доценту факультету журналістики, Олександру Харвату — українському фотографу, члену правління Національної Спілки фотохудожників України,

заслуженому художнику Міжнародної Федерації фотомистецтва, за серію "Ренесансу образів" присвоєно найвище фотографічне звання MFIAP - Майстер FIAP!

FIAP: Fédération Internationale de l'Art Photographique MFIAP - Майстер FIAP!
Вітаємо! Нехай Ваші здобутки примножуються у міцному здоров'ї!