МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Психологічна служба МЕГУ

21 листопада в межах діяльності Психологічної служби МЕГУ відбувся лекторій канд.психол.наук, доцента кафедри психології О.В. Іванюти на тему “Ресурси особистості як шлях до здоров’я” для студентів педагогічного факультету.

Було розглянуто актуальні для молоді теми збереження фізичного та психічного здоров’я, психологію створення здорових звичок, джерела життєвої енергії та специфічні ритуали задля її збереження. Викладач ознайомила студентів із психотехніками, що збагачують тіло ресурсом та дозволяють рефлексувати актуальний психологічний стан.

Студенти-волонтери Психологічної служби МЕГУ – Крийлюк Юлія, Гроголь Анна, Абрамович Тетяна ознайомили слухачів із раціоном здорового харчуваннямолодої людини.

YouTube