Психолого-педагогічні аспекти формування професійних компетентностей обговорили на економічному факультеті МЕГУ

Науково-практичний семінар на тему «Психолого-педагогічні аспекти формування професійних компетентностей випускників коледжів на основі передових ідей сучасного менеджменту» сьогодні відбувся на економічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Захід успішно підготовлено кафедрою менеджменту, а модератором виступила коуч, тютор кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту Людмила Коробович.

Ініціювали проведення семінару педагогічні працівники Рівненського коледжу економіки та бізнесу, які звернулися із пропозицією провести семінар із підвищення кваліфікації. 33 викладачі разом із модератором обговорювали зміни професійного середовища та ринку праці в умовах початку полювання за талантами ще під час навчання.

Оскільки зараз необхідні спеціалісти, що здатні оперативно адаптуватися та безперервно розвиватися, то й підходи до роботи з майбутніми фахівцями повинні оновлюватися. Саме тому на семінарі була активна дискусія.