Радником голови Державного космічного агентства став випускник юридичного факультету МЕГУ

У Рівному Юрія Трачука знають як патентного повіреного. Про нову свою посаду Юрій Трачук

Пані та панове, відтепер до мене не інакше, як пане Раднику, не звертатися. Звісно, це жарт.

Однак, якщо відверто: наразі, з моєї ініціативи, розпочато процес запуску національного центру трансферу та комерціалізації космічних технологій (TISC). Почалася тривала системна робота щодо інвентаризації космічних технологій України.

У найближчий рік буде проведено міжнародну експертизу, головним чином за кошти Фонду німецької економіки з міжнародного співробітництва (програма SES).

Після цих етапів, можна буде говорити про те, ким є Україна на ринку космічних технологій та чим насправді ми багаті.

Наостанок, скажу вам так: «Україна — то є космос!».

буде радником з питань інтелектуальної власності та інноваційної діяльності.