МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Реєстрація учасника атестації

Реєстрація на участь в атестації в атестаційній комісії ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука». відбувається відповідно до «Порядку реєстрації осіб, які претендують на вступ на державну службу, для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого ректором університету.

Для проходження атестації особа, яка претендує на вступ на державну службу, подає ЗАЯВУ на ім’я ректора університету.

Особа, яка бажає пройти атестацію, може подати заяву будь-яким зручним для неї способом:

  1. Заповнити електронну заяву.
  2. Надіслати електронною поштою на адресу:ukrmova100@gmail.com;
  3. Надіслати поштою на адресу: голові атестаційної комісії

Мединській Н.М., вул. Демянчука, 4, Рівне, 33000; тел.: (0362) 237-202, (050) 104-69-80.

До заяви потрібно додати оригінал платіжного документа (до електронної заяви – скановану копію) про сплачену послугу з проведення атестації з державної мови та видачі посвідчення. Реквізити для оплати: "ПАТ Приватбанк", МФО: 333391, Код ЕДРПОУ: 24171048, Р/р: 26001060262893. Вартість послуги за проведення атестації та видання посвідчення державного зразка щодо вільного володіння державною мовою становить 696 грн.

Особи, які надіслали електронну заяву, оригінал платіжного документа подають особисто секретареві атестаційної комісії в день атестації до початку її проведення.

Атестаційна комісія розглядає подану заяву протягом двох робочих днів після отримання і повідомляє на електронну адресу, вказану особою, яка бажає пройти атестацію, про допуск до участі в атестації, а також час і місце її проведення.

Проходження атестації можливе як індивідуально, так і в групі (залежно від кількості поданих заяв).

Приймання заяв закінчується за добу до дати, визначеної графіком атестації (у разі проходження атестації в групі).

Учасник атестації повинен обов’язково мати при собі документ, який посвідчує його особу та підтверджує громадянство України, і прибути у визначені атестаційною комісією час і місце (згідно з графіком атестаційної сесії) для проходження атестації.