Реєстрація вступників до магістратури для проходження ЄВІ/ЄФВВ

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), на підставі рекомендацій Міністерства освіти і науки України приймальна комісія Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука інформує про наступний порядок дій для реєстрації вступників на навчання за освітнім ступенем магістр для складання ЄВІ/ЄФВВ.

Реєстрація розпочнеться із 12 травня 2020 року об 9:00 годині та закінчиться 05 червня 2020 року об 18:00 годині.

Процедура подання документів проходитиме дистанційно шляхом online реєстрації через відповідну google форму, а також через електрону пошту приймальній комісії університету megu.edu.ua@ukr.net

Щоб відправити документи електронною поштою Вам потрібно:

1. Скан копія паспорта 1, 2, 11 сторінки;
  2. Скан копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  3. Скан копія диплома (або довідка про планове закінчення навчання);
  4. Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка.