Реєстрація вступників до магістратури для проходження спеціальної сесії ЄВІ

До уваги абітурієнтів, які планують вступати в магістратуру у 2021 році!

з 11 травня до 3 червня. буде здійснюватися реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Реєстрація відбуватиметься приймальною комісією Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука

Звертаємо увагу!

ЄВІ є обов’язковим для вступу на навчання в магістратуру за всіма спеціальностями!

ЄВІ+ЄФВВ є обов’язковими для вступу на навчання в магістратуру за спеціальністю 081 «Право»!

Перелік документів в приймальну комісію

1. Заява анкета Заповнена та підписана вами
  2. 6 фотокарточок 3х4
  3. копія паспорта 1,2,3,11, сторінка, копія id-карти