Реєстрація вступників до магістратури для проходження спеціальної сесії ЄВІ

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 19 вересня проведуть спеціальну третю сесію.
Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до ЗВО до початку осіннього призову.

Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти. Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня.