МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Результати опитування – оприлюднено!

Рівненський регіональний центр соціологічних досліджень при ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука» оприлюднив результати анкетування місцевих жителів. Цьогоріч студенти разом із викладачами цікавилися думкою рівнян стосовно голосної реклами на зупинках, умов надання дозволів на установку автокави, бажаною новорічною ялинкою, ідей щодо обмеження руху та паркування автомобілів центральною вулицею міста, можливістю заборон нічних автоперегонів, та рівнем вдоволеності від організації Дня міста та Дня Незалежності.

Проректор з наукової роботи Олена Яницька разом із колегами доповіла по результатах опитування на відповідному заході у міській раді. Оброблені показники вказують на те, що більшість містян задоволена високим рівнем підготовки міських заходів, бажає бачити живу новорічну ялинку, погоджуеться із обмеженням руху та паркування приватних автомобілів по частині вулиці Соборна, бажають знищити саме явище нічних перегонів, не зважають на рекламу на зупинках та хочуть бачити тільки ті автокави, які внесуть в міський бюджет найбільші суми.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=T10yRDoY4KA[/embedyt]