Результативність навчання на факультеті журналістики студенти підтверджують щодня!

Студентка другого курсу факультету журналістики Наталя Бурченя реалізує отримані знання у профорієнтаційній роботі у соціальних мережах. Опанувавши необхідний комплекс компетентностей у рамках фахових дисциплін студентка практично застосувала свої вміння для створення інфографіки, яку розміщує на своїй сторінці.
Креативний підхід до справи дозволяє їй привертати увагу абітурієнтів та власним прикладом стимулювати цікавість до творчої спеціальності журналіста.