МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Робоча зустріч проектної групи

Перед звітною конференцією в КНУ імені Тараса Шевченка представники проектної  групи проекту DESTIN Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука провели обговорення реалізованих завдань.

В рамках робочої зустрічі обговорювались питання, які розглядатимуться в Києві, а саме: аудиту навчальних програм, обговорення висновків зведених даних групи експертних оцінювань, результати проведеного анкетування серед студентів, випускників, роботодавців.

Також було обговорено питання проведеного анкетування, на основі чого визначено  шляхи реалізації удосконалення навчальних програм підготовки журналістів.

Керівник проекту від університету Ольга Мітчук розповіла про превентивний моніторинг проекту «Журналістська освіта заради демократії в Україні: розвиток стандартів, доброчесності та професіоналізму» в Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука

YouTube