Робоча зустріч зі стейкхолдером освітньої програми «Англійська мова та література»

Викладачі кафедри романо-германської філології, доц. Будз І.Ф., та завідувач кафедри іноземних мов, доц. Кочмар Д.А., зустрілися зі стейкхолдером - представником академічної спільноти та головою державної атестаційної комісії - доцентом кафедри прикладної лінгвістики Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, Рогач О.О.

Перспективи розвитку освітньої програми «Англійська мова та література», особливості викладання в умовах змішаного навчання і карантину було обговорено під час зустрічі.