Роботу зі стейкхолдерами обговорили на факультеті журналістики МЕГУ

На факультеті журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука відбулося відкрите засідання. Приводом для зборів стало обговорення роботи зі стейкголдерами.

Вже звичною для факультету журналістики стала практика залучення стейкхолдерів до розроблення і впровадження навчального процесу.

До навчального процесу залучено таких стейкхолдерів: Олександр Хитров – директор ТРК «Ритм», Андрій Смусь – медіаблогер, режисер, документаліст, Віктор Мазаний – власний кореспондент УКРІНФОРМУ, Андрій Бабінець – головний редактор ГОГРО «Вільне слово», Олександр Харват – фотожурналіст, Любов Данча – журналіст ТК «Рівне 1».