МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Роль та місце громадських проєктів у стратегічному розвитку Рівненської області обговорили на економічному факультеті МЕГУ

Унікальну можливість дізнатись про проблеми реалізації громадських проєктів, стратегічні цілі соціально-економічного розвитку Рівненської області, проблеми фінансування регіональних програм, особливості створення культурних івентів, надав здобувачам освітньої програми «Менеджмент організацій» досвідчений фінансовий менеджер, успішний керівник управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради, Президент рівненського джаз-клубу «ДжЕм», співорганізатор джазового фестивалю «Art Jazz Cooperation», заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації – Сергій Гемберг.

Незважаючи на свою зайнятість, Сергій Сергійович завжди радо відгукується на запрошення поспілкуватись зі студентами економічного факультету, де він і сам здобув диплом з відзнакою у 2002 році. З теплотою згадавши студентські роки у МЕГУ, Сергій Сергійович поділився власним досвідом генерування ідей, планування та реалізації успішних культурних і громадських проектів, якими захоплюються мешканці міста Рівне і області.

Методичні підходи до планування стратегічного розвитку економіки регіону у розрізі пріоритетних смарт-спеціалізацій, можливість залучення до громадських проектів студентства жваво обговорили присутні під час змістовного, емоційного спілкування.

Щиро вдячні Сергію Сергійовичу за чудову мотивацію студентів до реалізації власних креативних ідей!

YouTube