Семінар щодо можливостей стажування відвідали студенти МЕГУ

Сьогодні на семінарі на тему «Стажування молоді в органах влади міста Рівного: реалії та перспективи» побували студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Представники економічного факультету та факультету європейської освіти відвідали Рівненьську обласну бібліотеку для молоді, щоб прослухати доповіді спікерів із питань стажування і подальшого працевлаштування в органах місцевого самоврядування.

Захід відбувся в рамках Адвокаційної кампанії ГО «Солідарна Молодь», що проводиться спільно із National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine в рамках проекту «Посилення молодіжної роботи  в Україні» у співпраці з Deutscher Bundesjugendring та за фінансової підтримки Auswärtiges Amt.