МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Семінар щодо можливостей стажування відвідали студенти МЕГУ

Сьогодні на семінарі на тему «Стажування молоді в органах влади міста Рівного: реалії та перспективи» побували студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Представники економічного факультету та факультету європейської освіти відвідали Рівненьську обласну бібліотеку для молоді, щоб прослухати доповіді спікерів із питань стажування і подальшого працевлаштування в органах місцевого самоврядування.

Захід відбувся в рамках Адвокаційної кампанії ГО «Солідарна Молодь», що проводиться спільно із National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine в рамках проекту «Посилення молодіжної роботи  в Україні» у співпраці з Deutscher Bundesjugendring та за фінансової підтримки Auswärtiges Amt.

YouTube