Семінар з проблем академічної доброчесності відбувся в МЕГУ

Студенти денної та заочної форм навчання ОР "Бакалавр" та "Магістр" взяли участь у загальноуніверситетському семінарі «Академічна доброчесність», який провів на он-лайн платформі ZOOM проректор з наукової роботи професор Борейко В.І.

Учасники семінару обговорили принципи академічної доброчесності, ознайомились з вимогами законодавства у сфері академічної доброчесності до здобувачів освіти, основними видами порушення академічної доброчесності, їх наслідками та видами академічної відповідальності. Проблема академічної недоброчесності є нагальною не лише в нашій країні, а й в усьому світі. Принципи академічної доброчесності мають бути впроваджені в українській системі освіти задля того, щоб зробити освіту для студентів і професорсько-викладацького складу прозорою і актуальною, такою, яка задовольнятиме потреби ринку праці в майбутньому.