МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Серед кращих медійників Рівного студентка факультету журналістики

Студентка третього курсу факультету журналістики Таїсія Олекшій увійшла до рейтингу ТОП-100 найкращих медійників, блогерів, трендмейкерів. Вона скористалася можливістю поєднувати навчання в університеті із професійною діяльністю, що вже принесло плоди.

Нагадаємо, що Всеукраїнський проект «Рейтинг медійників, блогерів та трендмейкерів» вдруге завітав до Рівного. Минулого року до ТОП-100 потрапили викладачі факультету журналістики – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри теорії та методики журналістської творчості Андрій Смусь та старший викладач кафедри теорії та методики журналістської творчості Михайло Вишневський.