МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Серед кращих медійників Рівного викладачі МЕГУ

Всеукраїнський проект «Рейтинг медійників, блогерів та трендмейкерів» завітав до Рівного. Вчора було відзначено кращих фахівців у інформаційній сфері, які створюють тренди, подають актуальні новини та ведуть популярні блоги. До рейтингу ТОП-100 найкращих медійників, блогерів та трендмейкерів Рівного потрапили викладачі факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри Теорії та методики журналістської творчості Андрій Смусь та старший викладач кафедри Теорії та методики журналістської творчості Михайло Вишневський отримали сертифікати під час публічного обговорення на тему «Сучасний інструментарій медійника. Як не втратити довіру читачів». Науковці факультету журналістики долучилися до обговорення нових медіа, секретів популярності і трендів у ЗМІ та соціальних мережах.

Нагородження відбулося в межах Національної премії для журналістів «Media etc» і Всеукраїнського проєкту «Рейтинг медійників, блогерів і трендмейкерів». До організаторів долучився також Інститут податкових реформ.

YouTube