Серія майстер-класів “Кузня професії від випускників” продовжується на факультеті журналістики МЕГУ

Сьогодні студенти факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука зустрілися із журналістом місцевого телеканалу «Ритм» Миколою Брежицьким.

Молодий випускник за п`ять років у професії встиг попрацювати в газеті та продовжити фахову діяльність на телеканалі. Саме тому він особливо наголошував на тому, що кожному майбутньому журналісту необхідно чітко знати, чого вони хочуть досягти і ким себе бачать через декілька років.

Також обговорювалися теми швидкого темпу роботи та основних викликів роботи журналістом у місцевих редакціях Рівного. На думку пана Миколи, головне вміння професіонала своєї справи – це вміти зацікавити аудиторією абсолютно будь-якою інформацією.

Нагадуємо, що серія майстер-класів “Кузня професії від випускників” продовжується на факультеті журналістики. Вже другий захід отримав схвальні відгуки від студентів та викликає в них особливу цікавість, оскільки кожен гість склався як фахівець після закінчення того ж факультету, на якому вони вчаться просто зараз!