Щиро вітаємо доцента кафедри менеджменту МЕГУ з успішним захистом докторської дисертації

Щиро вітаємо доцента кафедри менеджменту ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», Никончук Вікторію Миколаївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством, на тему: «Інституційна методологія забезпечення розвитку інтелектуального капіталу в національній економіці».

Захист відбувся 17.02.21 р. у спецраді Д 26.142.03 Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом». Науковий консультант: Сазонець Ольга Миколаївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри транспортних технологій та міжнародної логістики Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро).