МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Школа студентського лідера

Студентське самоврядування є невід’ємною складовою молодіжної політики в цілому. Надання активній молоді можливостей реалізовувати свій потенціал є одним з основних завдань кожного закладу освіти.

Вперше в Рівному буде проведено навчальну програму «Школа студентського лідера». Програма передбачає ознайомлення студентів з сутністю студентського самоврядування та методами його роботи.

Протягом програми студенти зможуть:
- розвинути власні лідерські якості;
- вивчити методи роботи студентських самоврядувань;
- навчитися писати та реалізовувати проєкти;
- підвищити рівень комунікації з адміністрацією свого закладу освіти.

Організаторами програми є молодіжна рада при Рівненській ОДА (головою якої є наш випускник Максим Волович) та Українська асоціація студентів.

Офіційними партнерами програми є:
- Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем‘янчука;
- управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА;
- майстерня міста Рівне;

Наш університет завжди радо підтримує подібні ініціативи! Відтак, запрошуємо всіх наших студентів реєструватися для участі в даній програмі. Це можна зробити до 6 березня (включно) 2020 року за посиланням:

Реєстрація

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ Є ОБМЕЖЕНОЮ!

РЕЗУЛЬТАТИ ВІДБОРУ ОЧІКУЙТЕ НЕ ПІЗНІШЕ 8 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ.

УЧАСТЬ В ПРОЄКТІ Є БЕЗКОШТОВНОЮ!

YouTube